2024 Galatasaray şampiyonluk kutlaması ne zaman ve saat kaçta yapılacak? Galatasaray Kupası töreni hangi kanalda yayınlanıyor?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Üst üste ikinci Süper Lig şampiyonluğunu kutlamaya hazırlanan Galatasaraylı taraftarlar, kupa törenini beklemeye başladı. Konyaspor'un galibiyetiyle Galatasaray 24. şampiyonluğunu ilan etti. Galatasaray'da oyuncu ve taraftarların katılacağı şampiyonluk kutlaması ve kupa töreninin tarihleri ​​belli oldu. Kupa töreninde Galatasaray yönetimi, taraftarlar ve oyuncular bir araya gelecek.

GALATASARAY ŞAMPİYONASI NE ZAMAN KUTLANIR?

Galatasaray'dan yapılan açıklamada; “Trendyol Süper Lig 2023-2024 şampiyonu Galatasaray, Ali Sami Yen Rams Park spor kompleksinde düzenlenecek şampiyonlar galası gecesinde 24. şampiyonluğunu muhteşem bir şekilde kutlayacak. Organizasyon pazartesi günü saat 19.05'te başlayacak. 27 Mayıs Ali Sami Yen Rams Park Spor Kompleksi “Zemin SARI, gökyüzü KIRMIZI olacak! Sürpriz şarkıcılar, DJ Suat Ateşdağlı'nın performansı, ışıklar, konfeti ve bordro gösterisi, drone gösterisi şampiyonluk kutlamalarına renk katacak.” ifadeler kullanıldı.

GALATASARAY KUPASI TÖRENİNİ HANGİ KANALA AKTARIYOR?

RAMS Park Stadyumu'nda saat 19.05'te başlayacak şampiyonluk kutlaması, Galatasaray'ın Youtube ve Bein Sports kanallarından canlı yayınlanacak.

Galatasaray'da şampiyonluk kutlaması 2024, Galatasaray kupa töreni ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yapılacak?GALATASARAY KUPASI TÖRENİ BİLETLERİ NE KADAR?

Galatasaray şampiyonluk kutlaması bilet fiyatlarını açıkladı;

“VİP Kombin ve 2023-2024 Futbol Sezonu Kombinasyonunu satın alan taraftarlarımız, bulundukları tribünlere numaralı koltuksuz olarak katılabileceklerdir. Şampiyonlar Aslantepe, Vadi İstanbul, Özdilek, Beyoğlu ve Florya GSStore'un etkinlik gala gecesi' “100'üncü yıl formasını satın alan taraftarlarımıza, şampiyonlar gala gecesi etkinliği için Aşağı Doğu tribününe ücretsiz bilet verilecek. Otoparka giriş hakkı 2023-2024 yılları arasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Parkı otoparkına plakalarını tespit ederek girebileceklerdir.”

Galatasaray'da şampiyonluk kutlaması 2024, Galatasaray kupa töreni ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yapılacak?BİLET FİYATLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

Doğu Batı VIP Tribünü ₺ 1.000

Aşağı doğu-batı tribünü ₺500

Doğu-Batı Üst Tribün ₺250

Kuzey – Güney Kale Arkası ₺150″

Galatasaray, Florya'da coşkuyla karşılandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir