Bayraklı kursiyerleri profesyoneller kadar yetenekliydi – KÜLTÜR SANAT

Bayraklı Belediyesi'nin Adımlar kursları kapsamında 75. Yıl ve Hasan Tahsin Kültür Merkezi'nde resim eğitimi alan kursiyerler, yıl boyunca çalışmalarını Süvari'nin Capitano Kültür ve Hizmet Merkezi Şerafettin'de sergiledi. 63 kursiyerin 132 eserinin sanatseverlerin beğenisine sunulduğu etkinliğin açılışı Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı Yeliz Çulha, Bayraklı Belediye Başkanı eşi İrfan Önal Gökçe Pişkin Önal, sanat eğitmenleri ve kursiyerler tarafından yapıldı. Haftada iki gün eğitim alan kursiyerler, yağlıboya tablolarıyla profesyonel ressamlar gibi performans sergiledi. Etkinlikte İbrahim Ege Demir'in sunduğu piyano resitali de beğeni topladı.

KADIN ELLERİNİN DOKUNDUĞU HER YER GÜZELDİR
Belediye Başkan Yardımcısı Yeliz Çulha, “Kadınların dokunduğu her yer daha da güzelleşiyor. Bayraklı kadınlarımızın burada böyle güzelliklere imza attığını görmek son derece mutluluk verici. Başarılarınızın devamını diliyorum.”

KADINLARIN BAŞARAMAYACAĞI HİÇBİR ŞEY YOKTUR
Gökçe Pişkin Önal, şunları söyledi: “Kadınlarımıza birçok alanda kurs imkanı sunmanın ne kadar önemli olduğunu burada yayınlanan çalışmalarla bir kez daha gördük. Kadınların ilgi alanlarına göre eğitim desteği verildiği sürece başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Bu çalışmaların oluşmasında büyük emeği olan eğitmenlerimize ve kursiyerlerimize teşekkür ederiz.” Sizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından serginin açılış kurdelesi kesilerek kursiyerlerin stantları gezildi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir