Deniz Akkaya'nın kızı babası Efe Önbilgin'e teslim edildi! Avukatı açıkladı

Eski model Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı Ayşe'nin telefonunu almak istediği için şiddete maruz kaldığını, balkonda kilitlendiğini ve polisi arayarak kurtarıldığını söyledi.

GÖZET EVİ ARŞİVLENDİ

Olayların ardından Akkaya'nın kızı devlet koruması altına alındı. 16 yaşındaki Ayşe'nin babası Efe Önbilgin, kızının sosyal hizmet kurumunda ya da annesinin yanında kalmasını istemediğini söyleyerek velayet talebiyle aile mahkemesine gitti.

Talebi değerlendiren İstanbul 4'üncü Aile Mahkemesi, Ayşe'nin babasına teslim edilmesine karar verdi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın hazırladığı raporda Ayşe'nin babasının yanında kalıp eğitimine babasıyla devam etmek istediğini söylediği belirtildi.

AVUKATI KABUL ETTİ

Ayşe Önbilgin, gece babası tarafından karşılandı. Bu anın videosu avukat Şeyda Yıldırım tarafından yayımlandı. Yıldırım'ın yazısı şöyle:

aakkaya kızı

“08.05.2024 tarihinde İstanbul Başsavcılığının talimatıyla Sarıyer Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından Marmara Çocuk Esirgeme Kurumuna teslim edilen Ayşe, savcılık kararları doğrultusunda babası Efe Önbilgin'e teslim edildi. İstanbul 4. Aile Mahkemesi ve İstanbul 3. Çocuk Mahkemesi tarafından 14.06.2024 tarihinde teslim alınmıştır. Devam eden davalar ve mevcut yayın yasağı kararları nedeniyle sadece bu bilgiyi vermekle yetiniyorum ve özellikle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız, Marmara Çocuk Esirgeme Birimi ile birlikte mutluluğumuzun resmini sizlerle paylaşmak istiyorum. değerli öğretmenlerimiz, tüm personelimiz ve Ayşe'nin iyiliği için çalışanlar. Herkese teşekkür ediyoruz. Henüz hiçbir şey bitmiş değil ama tek dileğimiz bugün Ayşe'nin yeni hayatının ilk günü olması ve yüzünün hep gülümsemesidir. önümüzdeki uzun yıllarda.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Heyecanlı finalin perde arkası ortaya çıktı!  O görüntüler herkesi şaşırttıHeyecanlı finalin perde arkası ortaya çıktı! O görüntüler herkesi şaşırttı
18 yaşındaki kızı paylaştı! 18 yaşındaki kızı paylaştı! “Sana benziyor”
Ortak bombası!  Güzel oyuncuyla... Ortak bombası! Güzel oyuncuyla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir