İlker Başbuğ'un açıklamaları gündemde olacak! “FETÖ kumpasının fenerbahçeli taraftarları testi başarıyla geçtiyse şimdi ikinci sınav bizi bekliyor.”

Fenerbahçe yüksek konsey üyesi İlker Başbuğ, belediye meclisi toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“ŞİMDİ İKİNCİ SINAV BİZİ BEKLİYOR”

“3 Temmuz 2011! FETÖ kumpasıyla karşı karşıya kalan Fenerbahçe Kulübü'nün bu süreci uzun sürdü. Sonuçlarını bugünlerde görüyoruz. Fenerbahçe'ye yapılan kumpasın ardından birçok kumpas yaşadık. O günleri yaşamış biri olarak, Bu kumpaslar sırasında tek kurum ayakta kaldı, o da Fenerbahce Spor Kulübü'ydü, taraftarıyla, kulübün başkanıyla ayağa kalktı, kavga etti. O zamanlar kavgaya inanmayanlar vardı ama Bugün haklı çıktık. Trabzonspor'un son maçıyla kupa doldu taştı. Nasıl ki Fetö kumpasının Fenerliler sınavı başarıyla geçtiyse, şimdi ikinci sınav bizi bekliyor.”

“2 NİSAN'DA PLANLANAN SAATTE STADYUMDA OLUN”

“Fenerbahçe Spor Kulübü bu süreçten başarıyla çıkacaktır. Bu konuda hiçbir şüphem yok. Ama artık bir şeyler yapılması gerekiyor. Bundan sonra sessiz kalamayız. İlk çağrım, Sayın F.Bahçe Spor Kulübü üyelerine belirlenen saatte stadyumda olmanızdır. İkinci çağrım şu: Siz kulüp üyeleri olarak o günkü karar alma yetkisini, F.Bahçe başkanına ve yönetim kuruluna kayıtsız şartsız vermelisiniz.Yönetim kurulumuz mutlaka aklını kullanıp tek tek karar vermelidir. TFF'den istedikleri ve istemedikleri birdir. Hepimiz yanınızdayız! Hangi kararı verirseniz verin yanınızda olacağız, hiçbir şüpheniz olmasın. “Buna izin vermeyin.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beşiktaş yarı finalde istediğini aldı ve seriyi 1-1'e getirdi!Beşiktaş yarı finalde istediğini aldı ve seriyi 1-1'e getirdi!
EuroLeague'de en çok sayı atan oyuncu oldu!EuroLeague'de en çok sayı atan oyuncu oldu!
''Hayalim Türkiye'nin kaderini değiştirmek''''Hayalim Türkiye'nin kaderini değiştirmek''

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir