Seçim yorumları çok önemliydi! Eleştirilen Hakan Ural, Ekrem İmamoğlu'nu suçladı! “Geçen beş yıl…”

Programın sunucusu Hakan Ural, artık Nur Tuğba Namlı'yla birlikte rol aldığı “Neler Odür Yaşam” programıyla adından söz ettiriyor. Her açıklaması gündemde olan Ural, seçimler öncesinde yaptığı bir açıklamayla gündeme son oturdu.

31 Mart yerel seçimlerinin sonucuna ilişkin tahmini gerçekleşmeyen Ural'ın şu sözleri çok konuşuldu: “Murat Kurum büyük farkla kazanacak. Randevuyu da büyük farkla kazanacak.” Sosyal medyada çok sayıda eleştiri alan Hakan Ural, bugün yaptığı canlı yayında seçim sonrası ilk yorumunu yaparak kendisini eleştirenlere yanıt verdi.

AĞIZINI AÇTI, CANLI GÖRÜNTÜYE GÖZLERİNİ KAPATTI

Ekrem İmamoğlu ile Murat Kurum'u da karşılaştıran Hakan Ural, şunları söyledi:

''Düşüncelerimi ve fikirlerimi hakaret etmeden ifade ederim. Benim siyasetle hiçbir ilgim yok çünkü siyaset karakterime aykırıdır. Gelelim yerel seçimlere, ben açıkça Murat Kurum'u destekledim. Ama sizden kendinize şu soruyu sormanızı rica ediyorum: “Ya bu adamın fikirleri ve düşünceleri olsaydı?” Peki bunu haklı gösterebilir misin?' Bir başkasına sor.

Hakan Ural5

“MANTIK DÜŞÜNÜYORUM…”

Beğenseniz de beğenmeseniz de, doğru ya da yanlış olduğunu düşünseniz de, bir fikrim olduğunda onu temel alırım. Murat Kurum'un devlet içi bürokrat olması gibi sayısız performans sergilemesi de ihtimal dahilindeydi. Kendisi samimi bulduğum bir bürokrattır. İstanbul konusunda vaat ettikleri de çok iyiydi. Mantıksal olarak düşünüyorum. Çünkü Ekrem Bey karşılığında samimi bir söz verdiyse bana hatırlatabilir misiniz?

Hakan Ural4

'HATIRLAMALISIN!'

Artık hepiniz İstanbullusunuz. Hatırlamak zorundasın. HAYIR. Tam tersine iki televizyon programına katıldı. Aradan geçen 5 yıla ilişkin sorular karşısında ise “Hatırlamıyorum” dedi. Bak, sözünü tuttum. Bu sebeplerden dolayı Murat Kurum'un bunu rahatlıkla alacağını %100 düşündüğümü söyledim.

Ekrem İmamoğlu'na hakaret etmedim. Gerekçelerimle iddialı bir şey söyledim. “Buna neden tahammülsüzlük var?” dedi.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Büyük bir şaka yapıyordu!  Ünlü oyuncu affetmediBüyük bir şaka yapıyordu! Ünlü oyuncu affetmedi
Şarkısı çok konuşuldu... Etkinlik göndermeyin!  Şarkısı çok konuşuldu… Etkinlik göndermeyin! “Sakız çılgınlığı bile…”
Didem Soydan'dan Murat Kurum'dan muhteşem paylaşım! "Kalbimde özel bir yerde..."Didem Soydan'dan Murat Kurum'dan muhteşem paylaşım! “Kalbimde özel bir yerde…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir