Şenol Güneş için resmi açıklama! İmza?

genişletmek

KAYNAKMilliyet

Güney Kore Futbol Federasyonu'ndan bir yetkili, Şenol Güneş'in milli takım teknik direktörlüğüne atanması için görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Güney Kore basınından MK Sports'a konuşan federasyon yetkilisi, Şenol Güneş ile görüşmelerin hızla ilerlediğini ve tecrübeli teknik adamın Güney Kore'nin başına geçmek için oldukça istekli olduğunu söyledi.

Deniz Undav, Almanya'nın EURO 2024 kadrosunda yer aldı

“GÖRÜŞMELER DOĞRU”

Daha önce 4 adayın belirlendiğini ancak şu anda Şenol Güneş'in Güney Kore için öncelikli olduğunu belirten federasyon yetkilisi, “Kore Futbol Federasyonu Şenol Güneş'e öncelik verdi ve görüşmeler devam ediyor. Görüşmeler hızla ilerliyor.” Dedi.

“GÜNEŞ ÇOK MEVCUT”

Görev için Şenol Güneş'in de uygun olduğunu belirten yetkili, şunları söyledi: “Şenol Güneş'in Kore teknik direktörü rolünü üstlenmek konusunda güçlü bir iradesi var, dolayısıyla yakın gelecekte müzakereler sonuçlanabilir. Bu konuda net olarak söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Şu an itibariyle antrenör seçim süreci devam ediyor” dedi.

71 yaşındaki Şenol Güneş, 2007-2009 yılları arasında Güney Kore takımı FC Seul'ün teknik direktörlüğünü yapmış ve en son Beşiktaş'ın başına geçen Şenol Güneş, Güney Kore ile yakın ilişkiler kurmuştu.

Beşiktaş'ta genç futbolcu Demir Ege Tıknaz'ın sözleşmesi yenilendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir