Sharon Stone yıllar sonra Kurtlar Vadisi'ne yaptığı itirafla manşetlere çıktı! Dizi yazarının yanıtının gelmesi uzun sürmedi

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem gibi isimlerin yer aldığı Kurtlar Vadisi dizisi yayınlandığı dönemde reyting rekorları kırmıştı.

Hollywood'un iki ünlü oyuncusu Sharon Stone ve And Garcia, 2005 yılında Kurtlar Vadisi'nde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde TRT World'e konuk olan Sharon Stone, “Kurtlar Vadisi”ne ilişkin açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Hesaplama; “O sahnelerin neyle ilgili olduğunu bilmiyorduk. Kaybolmuştuk. Çok büyük bir setteydik, devasa bir malikanedeydik. Kimse İngilizce konuşmuyordu. Bize ne anlattıklarını bilmiyorduk. Sadece ne isim verdiğimizi biliyorduk. onları” dedi.

kurtlar vadisi 0

Dizinin yazarlarından Bahadır Özdener, Sharon Stone'un açıklamalarına yanıt verdi. Özdener şunları söyledi:

Kurtlar Vadisi

''Ben sizi bilgilendirmek istiyorum:
Kurtlar Vadisi'nin son bölümleri için dizide Andy Garcia ve Sharon Stone'un rol almasına karar verildi ve biz de onları çekmek için Aralık 2005'te Los Angeles, Kaliforniya'ya gittik. Bu durum dünya çapında manşetlere taşınırken, ilk kez A listesindeki iki yıldızın bir televizyon dizisinde rol alması ve bir Türk yapım şirketinin başarıya ulaşması da dikkat çekiyor. İlgili Kurtlar Vadisi bölümleri büyük ilgi görse de kendi izlenme rekorlarını da kırdı.
1) Los Angeles-Beverly Hills'teki çekimler sırasında, yönetmen Serdar Akar dışındaki ekibin tamamı (görüntü yönetmeni, ışık şefi, sanat yönetmeni, yapım müdürü vb.) Amerikalıydı ve İngilizce konuşuyordu. Bu iş için Los Angeles'ın en iyi ekipleri seferber edildi.
2) Necati Şaşmaz ileri düzeyde İngilizce bilmektedir ve uzun yıllar yurt dışında yaşamıştır.
3) Andy Garcia ve Sharon Stone'un ajanslarıyla sözleşme yapılırken senaryonun tüm metni sözleşmeye İngilizce olarak dahil edildi.
4) Her üç oyuncu da sahnede olağanüstü performanslar sergiledi. Merak edenler Kurtlar Vadisi'nin 96. ve 97. bölümlerini izleyebilir.
5) Andy Garcia daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu için İstanbul'a geldi ve tekrar dizide rol aldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İtirafı duyan Hülya Avşar dayanamadı: İtirafı duyan Hülya Avşar dayanamadı: “Erkek olsaydım…”
Reyting uğruna kaybettik!  Artık TV o dizinin fişini çekti  Reyting uğruna kaybettik! Artık TV o dizinin fişini çekti
Son pozları büyük olaydı!  Öpücüklere doyamadıSon pozları büyük olaydı! Öpücüklere doyamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir