Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu TOSFED Salados lezzetinin resmi sponsoru! – SPOR DALLARI

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ile Salados arasında imzalanan sponsorluk anlaşması resmiyet kazanarak heyecan verici bir işbirliğinin kapılarını araladı.

TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı, Salados Yönetim Kurulu Başkanı Osman Dursun ve Başkan Yardımcısı Müge Dursun arasında yapılan bu anlaşma, 2024 sezonunda Petrol Ofisi Türkiye Ralli Şampiyonası'nın daha keyifli ve zevkli hale getirilmesi yönünde bir adım olarak değerlendiriliyor.Bu işbirliğiyle Salados artık resmi olarak yoluna devam edecek. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu'nun sponsoru.

TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı, bu iş birliğinin önemine vurgu yaparak şunları söyledi: “Salados ile yaptığımız bu iş birliği, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu olarak sporcularımıza ve ralli tutkunlarımıza daha iyi bir deneyim sunma hedefimize doğru atılmış önemli bir adımdır. Federasyonumuzun 18'inci sponsorluğudur “ralli etkinliklerimizin vazgeçilmez bir parçası olacak, bu işbirliğinin başarılı olacağına inanıyoruz.”

Salados'un ralli ekibine ve gönüllülere sağlayacağı yemek desteği, ralli tutkunlarının deneyimlerini daha da unutulmaz kılacak.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir