Batuhan Karadeniz'in İcardi'ye saldıran eski sevgilisi Aleyna Eroğlu, yaşananları açıkladı! “Otel odasında…”

Wanda Nara'nın Icardi'yle birlikte çektiği video klibi daha yayınlanmadan gündem konusu olmuştu. Çiftin klipteki ateşli sahneleri sosyal medyayı salladı.

Batuhan Karadeniz ise İcardi'ye sert çıkışarak, “Bu ülkenin de ahlaki değerleri var kardeşim. Bu ahlaki değerleri göz ardı edemezsin. Böyle bir videoyu paylaşamazsın. Yazıklar olsun.”

Batuhan Karadeniz'in eski sevgilisi Aleyna Eroğlu sosyal medyada havaya uçtu. Eroğlu sert bir tavırla, “Bu ahlaksızlar, romantik anlarını çocuklarla paylaşan evli çiftlere ahlaksız diyorlar.”

GÜNCEL KELİMELER

Aleyna Eroğlu, eski sevgilisini hedef alarak, “Bu ahlaksız kişiyi biraz inceleyelim. Eski sevgilisine defalarca şiddet uygulamış, eski sevgilisinden borç alıp vermemiş. Otel odasında bir kızla yakalanıp eski sevgilisiyle dalga geçen, ardından yeni kız arkadaşını TikTok'ta gören “Kardeşlerle arasını düzeltmeye çalıştı… Yani kimin ahlaksız olduğunu çözemedim… Sende bir Bugün duruşma tarihi, ahlakla uğraşmadığınız sürece ona gidin” dedi.

Eski sevgilisini ihbar eden Eroğlu, Batuhan Karadeniz tarafından dövüldüğünü iddia ederek şikayetçi oldu.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hayranlarını korkuttu!  hastanede yatanHayranlarını korkuttu! hastanede yatan
Ünlü oyuncuyla birlikte adı da anıldı... Gala tarzı bir etkinlik olduÜnlü oyuncuyla birlikte adı da anıldı… Gala tarzı bir etkinlik oldu
"İlk gece hamile kaldım" Yaşadıklarını şöyle anlattı!  Esra Ezmeci'de ilginç anlarYaşadıklarını “İlk gece hamile kaldım” diyerek anlattı! Esra Ezmeci'de ilginç anlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir