Boşanacakları dedikoduları çıkmıştı… Volkan Demirel ve Zeynep Demirel sessizliği bozdu! Davranışları dikkat çekti

Eski Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel ile 2010 yılında evlendiği eşi Zeynep Demirel'in ayrıldıkları iddiası sosyal medyada konuşuldu.

13 yıldır evli olan çiftin boşanma kararı aldığı ve Zeynep Demirel'in boşanmak için mahkemeye başvurduğu iddia edildi. Bu iddiaların ardından Volkan Demirel, sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

HEMEN PAYLAŞTI

Demirel eşiyle bir fotoğraf paylaştı; 'Bazen (çoğu evlilikte olduğu gibi) tartışıyoruz ve aynı fikirde değiliz. Ancak boşanma davası açtığımız haberi doğru değil. Şu anda sabah kahvemizi birlikte içiyoruz.' dedi.

SESSİZLİĞİNİ KIRDI

Ünlü çift şimdi de birlikte kamera karşısına geçerek haklarındaki iddiaları anlattı. Zeynep Demirel; 'Her evlilikte olduğu gibi anlaşmazlıklarımız ve tartışmalarımız var. Ancak teyit edilmeden dava açılmış gibi manşetlere çıkmak haksızlıktır. Bu tamamen yalan bir haberdir. Bunun gibi değil.' ve karısına “Ne diyorsun?” diye sordu. diye sordu. Volkan Demirel'in sadece “katılıyorum” diyerek verdiği yanıt ve gergin tavrı dikkatlerden kaçmadı.

volkan zeynep

Sosyal medyada; “Zararlılık var ama anlayamadım”, “Volkan'ın tavrı hiç olmadı”, “Sanki başkasından bahsediyor”, “Bu ne kayıtsızlık”, 'Vücut dilleri' diyor tam tersi.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sessizce evlendi!  Cannes pozları büyük olay haline geldiSessizce evlendi! Cannes pozları büyük olay haline geldi
'Uyanış' diyerek paylaştı!  O detay dikkat çekti'Uyanış' diyerek paylaştı! O detay dikkat çekti
'Yoruldum' dedi, set karıştı... Makyaj sanatçısı çektiği videoyla gündem oldu'Yoruldum' dedi, set karıştı… Makyaj sanatçısı çektiği videoyla gündem oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir