Günün gündemi Kocaeli'de çekilen fotoğraflardı! İbrahim Efe AK Parti'den istifa etti

Şehir hastanesi çevresinde yapılan düzenlemeler sırasında İzmit Belediyesi ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanları 25 Mayıs'ta yüz yüze görüştü. İddiaya göre İzmit Belediyesi ekipleri Tavşantepe Mahallesi'ndeki şehir hastanesi yakınındaki yolun asfaltlama çalışması için bölgeye gitti. Bu sırada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile aynı sokakta çalışan İzmit Belediyesi çalışanları arasında kavga çıktı. Olay nedeniyle İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de bölgeye gitti. Çıkan çatışmada İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Efe kendini yere atarak yuvarlandı. Söz konusu görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

GÖREVİNDEN VE AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ

AK Kocaeli Partisi İl Başkanlığı dün, İbrahim Efe hakkında disiplin işlemi başlattığını duyurdu. Bugün AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Efe, görevinden ve partisinden istifa ettiğini duyurdu.

“HERKES SONUCA BAKACAK”

Efe, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Herkes sonucu izliyordu. Kimse istemediğinden olsun ya da olmasın. Arsız değildim, arsız değildim, hırsızlık yapmadım. Hiçbir zaman bulaşmadım. Bu hiçbir şekilde değerli dostlarımızın yüzünü küçültmez. Bölge, parti, etnik köken fark etmeksizin herkes iyi ve kötü zamanlar yaşar, durumuma ve her şeye rağmen ben her koşulda, bir kazada olduğu gibi görev yaptım. vatandaşlarımıza hizmet adına anlık öfke kontrolüne yenik düştüm… Üzüldüm… Sonrasında gelişen olaylar beni, özellikle ailemi çok etkiledi, bizim de insan olduğumuzu unuttular, incindiler, duygu ve hislerimiz görmezden gelindi ve böyle bir linç girişiminin kamuoyu önünde yapılmış olması, yaşanan olaylar bizi asla yolumuzdan alıkoyamaz. Kimseye kırgın ya da kırgın değilim ama duruşma sırasında sesini yükselten dostlarımıza ve meslektaşlarımıza da teşekkür etmek istiyorum. “Bu nedenle ailemin ve partimin daha fazla zarar görmemesi adına İzmit belediye meclis üyeliği görevimden ve sevdiğim partiden istifa ediyorum.”

Kaynak: İHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
    Adana'da kavgayı ayırmaya çalışan polis, bir kişiyi topuğundan vurdu Adana'da kavgayı ayırmaya çalışan polis, bir kişiyi topuğundan vurdu
Pamukova'da korkunç kaza!  Üniversite öğrencilerini taşıyan midibüs ise rıhtıma devrildi;  12 yaralıPamukova'da korkunç kaza! Üniversite öğrencilerini taşıyan midibüs ise rıhtıma devrildi; 12 yaralı
Yer: Çin!  Kasırga bölgeyi savaş alanına çevirdiYer: Çin! Kasırga bölgeyi savaş alanına çevirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir