PUBG: BATTLEGROUNDS 29.1 güncellemesi oyuna yıkılabilir arazi ekliyor – TEKNOLOJİ

KRAFTON, Inc. PUBG: SAVAŞ ALANLARI 29.1 güncellemesinin bugünden itibaren sunuculara geldiği açıklandı. Güncelleme, yıkılabilir arazi, Ducati işbirliği, yeni bir yakın dövüş silahı ve çeşitli oyun dengesi iyileştirmelerini içeriyor.

Yıkılabilir arazi:

Bu güncellemeyle, PUBG: SAVAŞ ALANLARI Yol Haritası 2024'te duyurulan “Yıkılabilir Arazi” özelliği Rondo'ya geldi; Bu özellik, oyuncuların açık alan savaşlarına girişirken siper almak ve yeni saldırı yolları oluşturmak için araziyi yok etmelerine olanak tanır. Yeni “Kazma” yakın muharebe silahı, bazı fırlatılabilir eşyalar ve araç patlamalarıyla topraklar yok edilebilir.

Ducati işbirliği:

İtalyan premium motosiklet markası “Ducati” ile iş birliği artık sizlerle. Bu işbirliği sayesinde oyuncular PUBG: SAVAŞ ALANLARIişbirliğinden Ducati Özel Araç kozmetikleri de dahil olmak üzere çeşitli ürünler kazanabilecek. Özel araç kozmetikleri, “Sahne Atlama Paketi” ve “Ganimet Depolama Paketleri” aracılığıyla edinilebilen “Ducati Jetonları” toplanarak elde edilebilir; Paketler masaüstü sürümünde 9 Nisan – 8 Mayıs tarihleri ​​arasında, konsol sürümünde ise 18 Nisan – 16 Mayıs tarihleri ​​arasında satışa sunulacak.

Rondo güncellemeleri:

Sıralamalı maçlara Rondo eklendi ve çoğu elektronik cihazı devre dışı bırakan EMP bölgesinin frekansı azaltılarak alan genel olarak iyileştirildi. Survival Shield kartuşunu kullandığınızda gelen Survival Shield airdrop'larının sayısı 3'ten 2'ye düşürüldü ve boyutları da biraz küçültüldü. Ayrıca Rondo'daki oynanış zorluklarında ve bazı arazi, nesneler ve çevresel unsurlarda iyileştirmeler yapıldı.

Genel iyileştirmeler:

Güncelleme 29.1 ile birlikte SCAR-L, AKM, Panzerfaust ve Mk12 gibi bazı silahlarda denge değişiklikleri yapıldı. Güncelleme aynı zamanda bot hareketi ve davranışında iyileştirmeler, Ustalık Madalyalarının eklenmesi ve “Survivor Pass: Comic Chaos”u da içeriyor.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir