Gemlik Belediyespor şampiyon oldu – SPOR

Bursaspor Özlüce tesislerinde gerçekleştirilen turnuvada Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'in forma giydiği tecrübeli takım Gemlik Belediyespor şampiyon oldu. Turnuvada Bulgar takımı Bereo Stara Zagora dördüncü, Güvenspor üçüncü, Bursaspor Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği ikinci ve Gemlik Belediyespor birinci oldu.

Turnuvanın ardından Bursa'da ödül töreni düzenlendi. Gecede Gemlik Belediyespor takımı kupayı Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'in elinden aldı. Özdemir: “Nilüfer Belediyesi olarak böyle güzel bir spor etkinliğine ev sahipliği yapmak bizim için onurdur. Nilüfer ilçesi kültür, sanat ve spor şehridir. Bu turnuvaya katılan ve örnek bir sportmenlik sergileyen tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Turnuvayı şampiyon tamamlayan Gemlik Belediyespor takımını da tebrik ediyorum.” dedi.

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren; “Bursa Cup Veteran Futbol Turnuvası” Bursa'nın en önemli spor organizasyonlarından biridir. Gemlik gibi biz de bu sene bu turnuvaya katılmak istiyorduk, çok iyi iş çıkardık, çok güzel bir turnuvaydı. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlamak büyük bir mutluluktu. Tüm ekip arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Sporun birleştirici gücüne inanıyoruz. Gemlik'te sporu hak ettiği yere getireceğiz ve bu şampiyonluk sadece bir başlangıç. “Turnuvanın organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir